Villanyszerelői lehetőség szolgálati lakással Innsbruckban W/M

Randstad Austria

Egger-Lienz-Straße, 6020 Innsbruck
Vollzeit
2.000,00 brutto/Monat

Kategorie: ElektrikerIn

Zuletzt aktualisiert vor etwa 3 Stunden
ÜBER DIE AUSGESCHRIEBENE STELLE
Szeretne villanyszerelőként építkezési területeken dolgozni? Amihez ráadásul egy szolgálati lakás is jár és a munkavégzés helye Tirol? Akkor megtaláltuk, amit keres!
Ügyfelünknek Innsbruck és környékén azonnali kezdési lehetőséggel keresünk villanyszerelőt:
Feladatkörök:
Villanyszerelési munkálatok elvégzése építési területeken
Elektromos hálózatok bekábelezése és üzemeltetése
Mérési jegyzőkönyv készítése
Az álláshoz tartozo elvárások:
Villanyszerelő/elektronikai műszerész vagy hasonló területen szerzett végzettség
Építkezéseken vagy hasonló területeken szerzett munkatapasztalat
Fizikai munkaerőbírás
B kategóriás jogosítvány előnyt jelent
Német nyelvtudás
Amit kínálunk:
Betanítási idő
Versenyképes fizetés - min. 2.000,00€ nettó
Változatos feladatok
Szolgálati lakás biztosítása Innsbruckban - lakhatási költségeket mi álljuk!
Jetzt bewerben Job zusenden
ANFAHRT ZUM ARBEITGEBER

Erhalte neue ElektrikerIn Jobs per E-Mail!

Diese Jobs könnten auch interessant sein:

Entdecke ähnliche Jobs:

Baumit GmbHLidlManpowerMcDonald's
Download hokify App Store Download hokify Play Store